Wynajem baristy na konferencje

Wynajem baristy na konferencje

Jeśli planujesz zorganizować konferencję, spotkanie biznesowe, szkolenie lub imprezę integracyjną warto zadbać o najwyższej jakości serwis kawowy. Rozpuszczalne kawy w saszetkach czy torebkach to nie tylko przeżytek, ale i wyjątkowo kiepski smak oraz niezdrowe kawowe substytuty. Popijając taki napój nikt nie poczuje się lepiej i na pewno nie zyska energii. Warto zatem pomyśleć o profesjonalnym cappuccino czy też cafe latte, którzy przyrządzą profesjonalni bariści. Jak to działa?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. barista w Opolu, żeby znaleźć profesjonalistę działającego w danym okręgu, który sprawi, że goście i uczestnicy danego wydarzenia poczują się wyjątkowo, a spotkanie przez cały czas będzie czystą przyjemnością okraszoną przepyszną kawą. Dyskretny bar postawiony w dowolnym miejscu, profesjonalna obsługa, która z uśmiechem na ustach zaparzy dla każdego idealną filiżankę aromatycznej kawy to z pewnością pożądana atrakcja. Doświadczeni bariści to wspaniały dodatek do organizowanego wydarzenia.

Dobra reklama

Jeśli organizujesz konferencję warto zaprosić do współpracy baristę, który podając pyszną kawę umili czas twoim gościom, podczas spotkania. Warto jednak zatrudnić taką firmę, która postara się, aby podczas picia kawy, goście wiedzieli kto ich gości. Jak? Otóż niektóre firmy baristyczne umieszczają na filiżance lub kubku logo firmy klienta. Można skorzystać z takich marketingowych trików, jak logo firmy na kubkach do kawy; laserowo wycinany, metalowy wzornik z logiem firmowym do posypywania kawy; firmowe logo na froncie baru lub profesjonalne fartuchy z logiem firmowym.

Dlaczego warto?

Warto pamiętać, że doświadczony barista całkowicie zmieni oblicze organizowanego przyjęcia, zamieniają je w zupełnie wyjątkowe i pyszne doświadczenie. Goście będą ze smakiem przysłuchiwać się wystąpieniom i z pewnością w przerwie nie rozejdą się po pobliskich kawiarniach w poszukiwaniu porządnej kawy. Oznacza to, że chętnie będą ze sobą rozmawiać i wymieniać się kontaktami. Taka profesjonalna usługa baristyczna obejmuje wykorzystanie własnego baru kawowego, z ekspresem i wszystkimi produktami potrzebnymi do podania kawy. Problem kawowy zostaje więc zupełnie zdjęty z barków organizatora, który może odprężyć się podczas wydarzenia przy filiżance aromatycznego napoju. Wiele firm oferuje stałą współpracę przy obsłudze przerw kawowych dla firm oraz przy obsłudze eventów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *