Zorganizuj kącik kawowy w firmie wynajmując ekspres

Każdy, kto pracuje w biurze wie, jak ważnym elementem codzienności jest tam kawa. Warto w tym miejscu zrobić sobie małe obliczenia – w miejscu pracy spędzamy pięć dni w tygodniu i pijemy średnio 2 filiżanki kawy dziennie, co daje 10 kaw tygodniowo na jednego pracownika, co jednak gdy w firmie pracuje 30 osób lub 100 osób? Jeśli w Twojej firmie pracownicy nie wyobrażają sobie rozpoczęcia dnia pracy bez kawy, to może warto rozważyć stworzenie kącika kawowego i wynająć w tym celu ekspres? W końcu szczęśliwi i naładowani energią pracownicy to wydajni pracownicy.

W dni pełne pracy każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia, podczas której będzie mógł naładować baterie do dalszej pracy. Kącik kawowy to perfekcyjne miejsce do złapania oddechu i wytchnienia od natłoku obowiązków. Właściwa organizacja sprawi, że każde wyjście na kawę stanie się dużą przyjemnością, a energia do pracy zostanie szybko odzyskana. Warto zatem poświęcić czas i środki po to, aby zaskoczyć swoich pracowników przytulnym, dobrze wyposażonym kącikiem kawowym z profesjonalnym ekspresem.

Właściwa przestrzeń
Idealny kącik kawowy powinien znajdować się w pewnym oddaleniu od miejsca pracy. Idealnie nadaje się do tego firmowa kuchnia lub duże korytarze. Warto zadbać o to, aby znalazło się tam minimum kilka miejsc siedzących. Skoro mowa o siedzeniach, to pamiętajmy, że w kąciku kawowym nie może też zabraknąć stolika, który będzie doskonałym dopełnieniem wygodnych foteli, w których każdy może zaszyć się na kilka chwil z kubkiem parującej kawy czy herbaty. Ważne jest również oświetlenie, które sprawdzi się dobrze szczególnie w zimowe dni, kiedy słońce niezbyt hojnie obdarza nas swoimi promieniami. Fotele, stolik, lampy… czy o czymś nie zapomnieliśmy?

Wynajmij sprzęt
Najważniejszym elementem kącika kawowego jest oczywiście ekspres do kawy. W końcu dobry sprzęt to podstawa. Na szczęście nie musisz zaraz inwestować w drogi sprzęt, a możesz zdecydować się na dzierżawę ekspresu do kawy. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, ponieważ nie trzeba zaprzątać sobie głowy serwisowaniem sprzętu, jego czyszczeniem oraz koniecznością uzupełniania zapasów ziaren kawy. Dodatkową zaletą dzierżawy ekspresu do kawy jest uniknięcie dużego wydatku na zakup dobrej jakości sprzętu. Dzierżawa ekspresów do kawy Wrocław to idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *