Gdzie znaleźć dobrego psychologa

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób nie radzi sobie z różnymi problemami. Kłopoty te mogą dotyczyć różnych aspektów życia: pracy, uczuć, samoakceptacji itd. Oczywiście warto na początku próbować samemu zwalczać te problemy lub poprosić o pomoc bliskie nam osoby. Jednak jeśli te sposoby zawiodą to trzeba wybrać się do psychologa. Takiej decyzji nikt nie powinien się wstydzić. Wręcz przeciwnie, jest to wyraz naszej odpowiedzialności i świadomości. Przecież kiedy coś nas boli to idziemy do lekarza, a więc jeśli mamy jakieś kłopoty natury psychologicznej to musimy iść do psychologa.

Dobrych psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów można znaleźć w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym. Warto najpierw udać się na stronę internetową tego centrum i zapoznać się z bogatą ofertą: http://www.pcts.com.pl/psycholog. Jego placówki znajdują się w trzech dużych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Rzeszowie.

Jak rozpoznać, że potrzebujemy takiego wsparcia? Przede wszystkim warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Czy potrafimy cieszyć się życiem? Czy dokucza nam bezsenność, miewamy myśli samobójcze, nie radzimy sobie ze stresem, targają nami różne skrajne emocje? Często objawami problemów psychologicznych są także dolegliwości fizyczne np. bóle brzucha, głowy, serca itp.

Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe http://www.pcts.com.pl/psycholog/ zapewnia dyskrecję, profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, taktowność, kulturę, życzliwość. Wiele osób dzięki wizytom u psychologa odzyskało radość i sens życia.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *